Drobečková navigace

Úvod > Měřící technika a služby > Centrální odečtový systém

Centrální odečtový systém

crs40 schema systému.jpg

Systém centrálních odečtů CRS 40

Slouží k bezkontaktnímu odečtu dat vysílaných rádiovými indikátory topných nákladů E -ITN 30 a rádiovými moduly pro vodoměry E- RM 30.

Systém je bezdrátový a s výjimkou napájení z elektrické sítě 230 V (a případného připojení k internetu) nevyžaduje při instalaci montáž žádných kabelů.

Díky instalaci systému centrálních odečtů můžete mít informace o spotřebě tepla a vody každý den v roce. Jakoukoliv chybu nebo ovlivnění lze navíc velice rychle odhalit a sjednat rychlou a efektivní nápravu. Díky tomu dojde i ke snížení množství ovlivnění - obyvatelé rychle zjistí, že jejich neoprávněné zásahy jsou rychle zjištěny a nepřináší jim žádný užitek, pouze nutnost uhradit náklady na uvedení poškozených indikátorů a vodoměrů do bezvadného stavu.

Díky velkému množství zasílaných aktuálních dat průběžně informuje o spotřebě a umožňuje zpracování statistik i rozborů spotřeby. Tak se dá mnoho problémů spojených např. s nadměrnou spotřebou některých obyvatel řešit již v průběhu zúčtovacího období.

Prospekt CRS 40 - cooptherm.pdf

 

Mobilní aplikace

Připravili jsme pro Vás mobilní aplikaci pro systém Android, která Vám umožní mít Vaší spotřebu tepla a vody pod kontrolou a bude Vás varovat v případě nadměrné spotřeby vody, takže strach z protékajícího WC bude pro Vás již minulostí.

Mějte Vaší spotřebu tepla a vody vždy na dosah ruky!

mobil_aplikace.png

sestavy o spotřebě v pdf

Každý měsíc Vám zašleme detailní sestavu na Váš email. Budete tak vědět náměry vody a tepla v jednotlivých dnech a jejich srovnání se srovnatelným obdobím. Dozvíte se, i jak si vedete ve spotřebě tepla a vody v rámci Vašeho domu.

Spotřebu tepla a vody budete mít pod kontrolou!

 vysvedceni1.PNG

Vyzkoušejte DEMO mobilní aplikace CRS40 pro android!

LOGIN: demo
HESLO: nevyplňujte!

Základní sestava informací o spotřebě tepla a vody

crs40 základní infromace

Rozšířená sestava informací o spotřebě tepla a vody

crs40 rozšířené infromace