Drobečková navigace

Úvod > Měřící technika a služby > Rozdělovače topných nákladů > METRA E-ITN 40

METRA E-ITN 40

METRA E-ITN 30_XX.jpg

Elektronický indikátor METRA COOP THERM
E-ITN 40 s rádiovým přenosem dat

Popis

E-ITN 40 je moderní elektronický přístroj určený k poměrovému rozdělování nákladů na teplo u domů s centrálním vytápěním. Indikátor topných nákladů E-ITN 40 je plně dvoučidlový - měřením teploty otopného tělesa i teploty místnosti zajišťuje přesné měření spotřební hodnoty otopného tělesa. Oproti jednočidlovému indikátoru výrazně minimalizuje riziko takzvaných letních náměrů.

Odečet údajů

Díky integrovanému radiovému vysílači není vyžadována při odečítání naměřených hodnot přítomnost uživatele bytu a nedochází ke vstupu cizích osob do bytu. Odečet naměřených dat může být prováděn pracovníkem rozúčtovací firmy s pomocí mobilní přijímací jednotky před domem. Pokud požadujete online informace každý den, může být odečet prováděn i systémem centrálních odečtů CRS 40 nainstalovaným v domě. Pokud používáte také vodoměry s rádiovými moduly E-RM 30, můžete je odečítat spolu s indikátory topných nákladů.

Použití

Doporučená oblast instalace je na jednotrubkových horizontálních nebo vertikálních otopných soustavách a dvoutrubkových otopných soustavách s nejnižší střední projektovanou teplotou teplonosné látky větší nebo rovnou 35°C a nejvyšší střední projektovanou teplotou teplonosné látky menší nebo rovnou 105°C.

Technický list Metra E-ITN 40 (1,6 MB)
Certifikát výrobku - ČMI (2,6 MB)
Certifikát výrobku - SZÚ (0,3 MB)
Manuál k E-ITN 40 (2,6 MB)
Prohlášení o shodě (0,6 MB)

Pro čtení dokumentů ve formátu PDF
potřebujete mít nainstalovaný Adobe Acrobat Reader

Servis Poptávka