Drobečková navigace

Úvod > Měřící technika a služby > Měřiče tepla - kalorimetry > Ultrazvukový MT ULTRAHEAT T330

LANDIS+GYR ULTRAHEAT T330

T330-web.jpg 

Ultrazvukový měřič tepla LANDIS+GYR ULTRAHEAT T330

T330 kombinuje osvědčené technologie měřicích přístrojů ULTRAHEAT a pokrývá tak širší spektrum individuálního měření spotřeby v bytech, místních vytápěcích soustavách a technologiích budov.

KOMPAKTNÍ

Všestranné možnosti instalace
Kompaktní konstrukce měřiče T330 a otočné a odnímatelné počitadlo zjednodušují instalaci měřidla a usnadňují odečet. Dokonce i tam, kde je nedostatek místa, například v úzkých instalačních šachtách nebo na špatně přístupných místech, lze T330 použít bez námahy.

PROVĚŘENÁ

Strategie platformy
Více než třicet let se ultrazvukové měřiče Landis+Gyr uplatňují v náročných aplikacích centrálního zásobování teplem a obytných budovách.
Známé a osvědčené komponenty měřidel byly vylepšeny a sloučeny do nové koncepce. Přesnost měřicí jednotky a konzistentní obsluha počítadla zajišťují osvědčené ovládání měřiče T330, instalaci, provoz i odečet.

SPOLEHLIVÝ

Vynikající měřící stabilita
T330 má celokovovou měřicí trubici bez pohyblivých částí a je vybavena speciálním vnitřním povrchem DuraSurface ™. To jí činí necitlivou na znečištění a zajišťuje bezporuchový provoz s konstantní přesností po mnoho let.

INTELIGENTNÍ

Nové pokročilé funkce
Pokročilé softwarové funkce zajišťují snadnější manipulaci s měřicími daty a pomáhají měřiči inteligentně se přizpůsobovat měnícím se situacím s cílem dosáhnout přesných výsledků měření.

    • Adaptivní měření
    • Kompenzace teploty
    • Ruční parametrizace
    • Statistické hodnoty
    • Měsíční hodnoty
Technický list ULTRAHEAT COLD T330

 

Pro čtení dokumentů ve formátu PDF
potřebujete mít nainstalovaný Adobe Acrobat Reader

Servis Poptávka

Přehled typů